Рецепти сирів
- КефірКефір – це ферментований напій, який традиційно виготовляється з коров’ячого або козячого молока шляхом додавання зерен кефіру (зерноподібні колонії дріжджів та кисломолочних бактерій) в молоко. Приблизно протягом 24 годин мікроорганізми в зернах кефіру розмножуються і ферментують цукор в молоці, перетворюючи його в кефір.
- АдигейськийАдигейський продукт - м'який, розсільний сир. Його виробляють із коров'ячого, овечого або козячого молока. У класичній рецептурі основа продукту має бути свіжою і найвищої якості. Солонуватий присмак є, але він не яскраво виражений. Зовнішні особливості сирної маси: вона білого рівномірного кольору, жовтуватий відтінок з'являється при тривалому зберіганні сиру.
- Баварія БлюБаварія Блю - сир із білою та блакитною благородною пліснявою Penicillium candidum. Сорт виробляється з молока альпійських корів і славиться низьким вмістом лактози та глютену. Сорт має насичений ніжний вершковий смак з яскравою гостротою і пряністю. Можна вловити кислуваті, горіхові та фруктові нотки, які відгукуються в тривалому післясмаку.
- Белпер Кнолле з перцемБелпер Кнолле з перцем – це твердий швейцарський сир у формі маленьких кульок у обсипці з чорного перцю. Оригінальний Белпер Кнолле готується зі свіжого непастеризованого коров’ячого молока. Сформовані кульки сирної маси змішують із часником та гімалайською сіллю, а потім обвалюють у чорному перці і відправляють у камеру для визрівання. Визрівання сиру може тривати від одного місяця до року.
- БіойогуртБіойогурти - це цілющі пробіотики які мають лікувальний ефект, як і усі кисломолочні та біопродукти. У їх складі є корисні, живі бактерії й мікроорганізми, які так потрібні нашому шлунково-кишковому тракту. Пробіотики - живі мікроорганізми, які забезпечують корисний вплив на організм людини, нормалізуючи склад та функції мікрофлори шлунково-кишкового тракту. Вживання кисломолочних продуктів, що містять пробіотики допомагає захистити організм від великої кількості захворювань.
- БринзаБринза - м'який сир стандартного білого відтінку. Смак і запах у нього кисломолочні, середньої солоності. Консистенція продукту щільна, частіше тверда. Сир легко ламається, але не кришиться. Відтінок бринзи однорідний, може варіюватися від молочно-білого до блідо-жовтого. Малюнок відсутній, допустима мінімальна кількість пустот неправильної форми. Поверхня рівна, чиста, не утворює скоринку.
- БріБрі - французький м'який сир, з пікантним смаком, покритий скоринкою зі світлої цвілі, завжди невеликого розміру. Батьківщиною цього сиру є однойменна історична провінція Франції, межі якої приблизно збігаються з кордонами сучасного департаменту Сена і Марна в регіоні Іль-де-Франс неподалік від Парижа. Виготовляється з коров'ячого молока. Має легкий запах плісняви, печериць та диму, білу оксамитову шкірку та жовтувату середину з характерним вершковим смаком. Брі має смак подібний на камамб
- БукоСир Буко - молодий сирний м'який сир-крем, який має ніжний кислуватий смак, специфічний аромат і маслоподібну консистенцію. Сир Буко має досить незвичну рецептуру і належить до кремових варіантів. Цей продукт є молодим сиром, який готують без використання певних процесів, що застосовуються у виготовленні твердих сортів. Для того, щоб сир Буко мав виражений вершковий смак, молоко для його приготування повинно мати жирність 7-10 %. Цього можна досягти шляхом додавання в молоко вершків....
- ВалансеВалансе - французький козячий сир у формі піраміди вагою 250 г, обсипаний деревною золою. Вперше цей сир такої незвичної форми зробили на честь повернення Наполеона Бонапарта з перемогою із єгипетської кампанії. Для дозрівання сир поміщають в добре вентильованій сушарні на 4-5 тижнів, де він поступово вкривається тонкою скоринкою з блакитною цвіллю. Під скоринкою - ніжна м'якоть, трохи солодкувата віддає лісовим горіхом.
- ГаудаВ оригіналі, Гауда - це сир із щільною консистенцією та невеликою кількістю маленьких круглих дирочок. Сирне тісто має приємний жовтий колір, який у процесі дозрівання набуває більш насичених темних карамельних відтінків, а в тілі сиру з'являються маленькі хрусткі кристалики, як у Пармезані, утворені амінокислотою тирозин.