Філадельфія

Філадельфія - м'який, солодкий, з помірно вираженим смаком сир з молока і вершків.
Крем-сир Філадельфія відрізняється характерною білосніжною кремоподібною текстурою, ледь помітним запахом і насиченим вершково-молочним смаком.
Рецепт приготування
- Молоко для приготування сиру Філадельфія повинно мати жирність 7-10%. Це досягається шляхом додавання вершків у молоко. Налийте молоко в каструлю і повільно нагрійте до температури 30°С. Посипте заквасочну культуру на поверхню молока і через 1-2 хвилини акуратно перемішайте. Додайте в молоко молокозсідальний фермент, попередньо розчинений у 50 мл охолодженої кип'яченої води. Перемішайте молоко.
- Накрийте каструлю кришкою і залиште на дозрівання протягом 12-24 годин. Температура не повинна впасти нижче 20-22°С. Молоко має залишатися в спокої, його не можна перемішувати. Закінчення стадії дозрівання можна визначити за тонким шаром сироватки, що покриває поверхню.
- Після остаточного дозрівання молока перенесіть сирний згусток у друшляк, вистелений дренажною тканиною.
- Сироватка має стікати протягом 1-2 годин, потім зберіть тканину за 4 кути і підвісьте над каструлею або раковиною ще на 10 -20 годин.
- Остаточний час зливу сироватки залежить від ваших уподобань. Чим довше зливається сироватка, тим жорсткішим і менш пастоподібним стає сир.
- Коли сир досяг бажаної консистенції, добре перемішайте його для отримання більш однорідного і пастоподібного стану. Під час перемішування можна додати будь-які трави, спеції тощо, а також сіль за смаком.
Інші статті
- КефірКефір – це ферментований напій, який традиційно виготовляється з коров’ячого або козячого молока шляхом додавання зерен кефіру (зерноподібні колонії дріжджів та кисломолочних бактерій) в молоко. Приблизно протягом 24 годин мікроорганізми в зернах кефіру розмножуються і ферментують цукор в молоці, перетворюючи його в кефір.
- Домашній сирСир - кисломолочний продукт, який виходить завдяки сквашуванню молока. Займалися його приготуванням ще в давнину. Існує класифікація, яка залежить від кількості жиру, що в ньому міститься. Користь сиру зумовлена наявністю великої кількості вітамінів і мікроелементів. До складу цього продукту входить досить багато кальцію і фосфору, які необхідні для нормального формування кісткової тканини.